Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby BadachaKolejna para celebrytów stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub Oli Kwaśniewskiej  i Kuby Badacha uważany jest za ślub roku.

ślub oli kwaśniewskiej i kuby badacha                                                          Źródło: Fotografia: AKPA

Para młoda wygląda ze sobą szczęśliwie. Powyższe zdjęcie zostało zrobione tuż po wyjściu z kościoła.  Wiele kontrowersji wzbudziła suknia ślubna Oli Kwaśniewskiej.  Spodziewano się, że jako jedyna córka byłego prezydenta, wystąpi w pełnej przepychu, królewskiej kreacji. Zamiast tego mieliśmy okazję widzieć ciekawe połączenie ślubnego i sportowego stylu, który stworzyła polska projektantka – Sabrina Pilewicz.

Bardzo nowoczesna suknia, z małą baskinką i krótkim rękawkiem wyglądała oryginalnie, choć zabrakło w niej uroczystego  szyku i elegancji, z jakim kojarzy się weselna ceremonia.  Gorset sukni został uszyty z pikowanego materiału z wieloma przeszyciami. Dekoracje weselne za to państwo młodzi kupili zapewne w jakimś sklepie internetowym, z którego my polecamy sklep ślubny. Można w nim dostać wiele wspaniałych akcesoriów, które sprawią, że każdy ślub będzie niepowtarzalny, a wszyscy goście będą wprost zachwyceni wystrojem sali i niepowtarzalnym klimatem jaki wytworzysz dzięki tym dekoracjom. Każdy, kto zobaczy jak udało Ci się upiększyć wystrój, będzie oszołomiony wieloma kolorami i wzorami najładniejszych elementów wystroju wnętrz, sprawiających wrażenie niemal bajkowych. Dlatego zajrzyj do naszego sklepu internetowego i wybierz coś dla siebie, aby ta ważna chwila stała się jeszcze bardziej pamiętliwa.

ślub oli kwasniewskiej i kuby badacha

Panna młoda trzymała w ręku bukiet z białych kalii. Włosy miała upięte na gładko, w tradycyjny ślubny kok,  spod którego wypuszczony został welon.  Uroczystość ślubna odbyła się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Na ślubie w kościele pojawiło się wielu fotoreporterów i gapiów. Zgromadzony tłum spowodował, że panna młoda nie miała miejsca, aby rozłożyć swój tren. Podobno w kościele pojawiło się wielu niezaproszonych gości, którzy koczowali w budynku od rana. Dla prawdziwych gości weselnych zabrakło miejsca w kościelnych ławkach.

Ola Kwaśniewska wyglądała świeżo w delikatnym makijażu. Kości policzkowe zaznaczyła mocno różem do policzków.  Para młoda pozowała szczęśliwie fotoreporterom. Jak widać na zdjęciach, pogoda nie dopisała. Z nieba sączył się mokry deszcz.  Jednak parze młodej życzymy samych pogodnych i kipiących od miłości dni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *