20 najlepszych miłosnych smsów

20 miłosnych smsow

Dobrym pomysłem na wyrażenie uczuć i pokazanie drugiej osobie, że zależy nam na niej, jest wysłanie do niej smsa z krótkim aforyzmem, wierszem lub miłosnym wyznaniem. Miłosne smsy zawierają to, czego nie można czasem wyrazić własnymi słowami, czyli zapewniają o wyjątkowym uczuciu, przyjaźni, pragnieniu bliskości.

Jeśli darzymy kogoś sympatią, zależy nam na bliższej relacji z partnerem, chcemy podtrzymać związek na odległość, warto wówczas wysłać miłosnego smsa. W zależności od tego, jaką informację chcemy w nim przekazać, sms może być romantyczny, z poczuciem humoru, może również stanowić zachętę do flirtu lub propozycję spędzenia wspólnie czasu.

20 najlepszych miłosnych smsow

Krótki miłosny tekst wysłany na telefon, u obdarowanej nim osoby wywoła miłe uczucia, może nawet  osoba ta będzie pozytywnie zaskoczona. Poniżej znajduje się 20 najlepszych propozycji smsów o miłości. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich odpowiednią sentencję dla siebie.

 20 miłosnych smsów ? do wysłania na komórkę ukochanej osobie

  1. Mogę udawać uśmiech, kiedy jest mi smutno. Mogę udawać szczęście, kiedy czuję się źle. Ale jednej rzeczy nie mogę, to udawać, że nie kocham Cię!

  1. Miłość jest silna i delikatna.
   Można ją zniszczyć.
   Aby naprawdę kochać, trzeba to zrozumieć.
   Żeby być zakochanym, trzeba to uszanować.

  1. Po śmierci, pójdę do nieba.  Napiszę Twoje imię na każdej gwieździe. Kiedy spojrzysz w nocne niebo, zobaczysz jak bardzo Cię kocham.

  1. Z każdym biciem serca moja miłość do Ciebie rośnie w siłę. Nie mogę sobie wyobrazić,  że ludzie spędzają czas osobno, gdyż każda chwila bez Ciebie rozdziera mnie łzami.

  1. Miłość jest jak świecące słońce. Złotym blaskiem rozświetla twarz, roznosi uczucie ciepła po całym ciele. Budzi duszę i otwiera oczy. A kiedy się skończy pozostawia miliardy małych wspomnień zwanych gwiazdami. Aby przypomnieć światu, że nadal istnieje.

  1. Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Na przykład można ją wysłać wprost do osoby, która to teraz czyta.

  1. Wielkie umysły zawierają pomysły, rozwiązania i powody. Ścisłe umysły zawierają formuły teorie i liczby. Mój umysł zawiera tylko Ciebie!

  1. Jestem szczęśliwy, że spotkałem i spędzam czas z dziewczyną tak piękną, jak Ty. Jesteś żywym dowodem na to, że anioły istnieją i nigdy nie są ukryte przed wzrokiem.

  1. Miłość jest cierpliwością, miłość jest dawaniem. Miłość jest darem dla każdego człowieka.

  1. Miłość jest jak wiatr, możesz ją poczuć ale nie możesz jej zobaczyć.

  1. Tęsknić za kimś można tylko z dwóch powodów, jeśli ta osoba jest w twoim sercu lub jeśli chciałbyś być w sercu tej osoby.

  1. Nieważne gdzie pójdę, najcieplejsze miejsce zawsze będzie w Twoich ramionach. Kochanie,  kocham Cię dziś, jutro i na zawsze!

  1. Kiedy kochasz kogoś, to coś znaczy. Kiedy ktoś kocha ciebie, to też coś znaczy. Kiedy kochasz kogoś, kto kocha ciebie, to znaczy wszystko.

  1. Miłość jest próbą przekształcenia krainy marzeń w rzeczywistość. Podobnie jak ludzie nigdy nie zapomną oddychać, tak ja nigdy nie zapomnę Cię kochać. Zawsze będę Cię kochać.

  1. Gdyby można było uniknąć miłości po prostu zamykając oczy,  to nie mrugałabym wcale, aby  nie stracić ani chwili z Tobą.

  1. Kiedy patrzę na Ciebie,
   nie mogę zaprzeczyć, że Bóg istnieje,
   bo tylko Bóg mógł stworzyć kogoś
   tak wspaniałego i pięknego jak Ty.

  1. Uwielbiam wszystkie gwiazdy na niebie, ale one są niczym w porównaniu do tych w Twoich oczach!

  1. Nie szukaj miłości
   Pozwól by cię znalazła.
   Nie zmuszaj się do miłości
   Ona sama do ciebie przyjdzie.

  1. Twoje serce jest moim domem
   ciepłym, przytulnym i miłym.
   To jedyne miejsce, gdzie pragnę być.
   O każdej porze dnia i nocy
   Kocham Cię!

 1. Twoja dusza jest jak rozległy ocean, a moja jak mała rybka.
  Zatracam się w naszej miłości. Żyję w Twoim sercu.

5 thoughts on “20 najlepszych miłosnych smsów

 1. …NIE WARTO SIĘ STARAĆ I O MIŁOŚĆ PROSIĆ,
  GDY KTOŚ KOGO KOCHASZ W DUPIE CIĘ NOSI…

  To tyle ode mnie na temat miłości.

 2. Nie igraj z miłością ,nie igraj z uczuciami kobiety czy mężczyzny, bo większość tragedii na świecie powstaje z nieposzanowania woli i miłości.
  Nie wiedziałem o tym wcześniej a dowiedziałem się zbyt póżno, za póżno bo straciłem moją miłość moje żródło życia najcenniejszy skarb świata .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *