Doktor Hart – o poszukiwaniu miłościhart of dixie / doktor hart

Serial dla tych, którzy chcą się pośmiać

Doktor Hart (Hart of Dixie) to serial komediowy z popularną aktorką Rachel Bilson w roli głównej.  Jak można przeczytać w recenzjach tego serialu: jeśli szukasz czegoś, żeby się zrelaksować i pośmiać, a jednocześnie za dużo nie myśleć, to serial jest w sam raz dla ciebie.

zoe hart i wade kinsella

Zoe Hart i Wade Kinsella świetnie się bawią. W serialu ich wygłupy nie mają końca

Z Nowego Jorku do małego miasteczka

Główna bohaterka, lekarka Zoe Hart w wyniku pewnych wydarzeń musi odłożyć na bok swoje marzenie o zostaniu kardiochirurgiem w renomowanej klinice i wyjechać ze swojego ukochanego Nowego Jorku, do małej mieściny Bluebell w Alabamie, słynącej z upałów i aligatorów.  Zoe zaczyna pracować  w małej przychodni i leczyć mieszkańców miasteczka. Dla światowej kobiety znającej się na modzie i drogich sklepach ta nowa sytuacja wydaje się koszmarem nie do zniesienia.

Serial Doktor Hart

Kapryśna, niezdecydowana ale za to z wielkim sercem. Taka właśnie jest doktor Zoe Hart

Miłość w Bluebell

Ale Bluebell nie jest w końcu takie złe. To tutaj Zoe poznaje dwóch przystojnych chłopaków, George’a i Wade’a którzy na swój sposób starają się ją poderwać. W miasteczku każdy szuka miłości i swojego miejsca. To uroczy serial pełen śmiesznych sytuacji i romantycznych scen. I wcale nie jest nudną telenowelą.

Nowojorski szyk

moda zoe hart

Moda według lekarki Zoe Hart to krótkie szorty i wysokie obcasy

Dużym plusem jest również rozeznanie modowe głównej bohaterki. Mamy okazję oglądać ją w świetnych ubraniach i zawsze na niebotycznie wysokich, markowych obcasach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *